Sławomir Nalepa - Long Stickers Projekt

Sławomir Nalepa szef Projektu Long Stickers urodził się 5 listopada 1966 r w Łodzi.
O sobie...
Jestem zawodowym muzykiem, wokalistą, kompozytorem i multiinstrumentalistą. Początkowo miałem być akordeonistą, właśnie ten instrument w wieku 8 lat otrzymałem od mojego taty. Zainspirował mie jego dźwięk i wygląd. Zacząłem grać i poznawać muzykę. W tem sposób pierwsze nuty popłynęły w eter . Tak właśnie zaczeła się moja, trwająca do dnia dzisiejszego, muzyczna przygoda.
Dwa lata póżniej pojawił się "w moim życiu" kolejny instrument, którym była gitara akustyczna .Pod wpływem przebojów z tamtych lat zabrzmiały pierwsze dżwięki i akordy. Szkoła podstawowa otworzyła nową możliwość, zostałem wytypowany do akompaniowania dla 30 osobowego chóru śpiewającego piosenki nowoczesne, dla tamtego okresu, oczywiście. W 1983 roku zostałem przyjęty do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Łodzi, do klasy perkusyjnej prowadzonej przez znanego i szanowanego, w tamtych czasach, w Europe profesora muzyki.
W 1984 założyłem zespół "PLAY" grający muzykę rockową. Był to czas, kiedy pod okiem znanego w tym okresie mistrza gitary basowej, lubianej formacji estradowej, szlifowałem swoje umiejętności rytmiczne. Występy na różnych mini koncertach, plenerach nauczyły mnie kontaktu z publicznością. W międzyczasie bywałem w różnych studiach nagraniowych ucząc się realizacji i aranżacji dżwięku.
W 1994 roku dołączyłem do grupy muzycznej ,"AMIGA", nagrałem z nimi wokalnie pierwszą kasetę audio. Od tego momentu sztuka wokalna zainspirowała mnie na zawsze.
W 1998 roku nastąpiła zmiana zespołu, dołączyłem tym razem do 3 osobowego zespołu o nazwie "T&T". Efektem wspólnej pracy była kolejna produkcja, tym razem płyta w stylu muzyki Dance. Płyta była promowana w jednej z większych rozgłośni radiowych w Łodz i to z dużym sukcesem.
W kolejnych latach doskonaliłem technikę aranżacji i realizacji dżwięku oraz wokalu W roku 2017 zdecydowałem się ponownie, już jako samodzielny instrumentalista i wokalista, na próbę swoich sił na rynku muzycznym w kategorii muzyki tanecznej Dance. Do swoich kompozycji i aranżacji dołączyłem instrumenty orientalne oraz klasyczne brzmienia. Utwory wykonywane przeze mnie są cały czas modyfikowane tak aby sprostać wymogom dzisiejszych nurtów muzycznych Disco -Dance.

Oferta koncertowa
Autorskie kompozycje, muzyka disco, polska oraz angielska.

Sławomir Nalepa - Long Stickers to wykonawca muzyczny wykonujący autorskie kompozycje inspirowane wpływami muzycznymi z całego świata.
Własne aranżacje wzbogacane są żywymi instrumentami takimi jak gitara, ukulele, bębny orientalne czy akordeon.

Long Stickers proponuje Państwu oprawę wydarzeń muzycznych w tym plenerowych na najwyższym poziomie gwarantującym pełne zadowolenie Państwa i Państwa Gości.
Każdy występ jest profesjonalnie przygotowywany, a więc indywidualnie dopasowany muzycznie oraz logistycznie do charakteru spotkania bądź uroczystości, gustu słuchaczy oraz miejsca występu.

Najczęściej muzyk prezentuje swoją twórczość w formie pólgodzinnego do godzinnego koncertu.
Wykonawca współpracuje zarówno z instytucjami, firmami, jak i z osobami prywatnymi.
W repertuarze zespołu znajdują się oczywiście znane utwory takie jak: Wyspa szczęścia, Egzotyczna miłość czy Miłość w Łodzi ponadto wiele innych  utworów.
Całe wydarzenie muzyczne prowadzi sam zachęcając do wspólnej zabawy i śpiewu.

Muzyk posiada własne zaplecze instrumentalno - wokalne, między innymi profesjonalne nagłośnienie amerykańskiej firmy audio mogące nagłośnić pomieszczenia do ok 500 m/2 oraz własny transport.

Wszelkich informacje udzielane są drogą elektroniczną lub telefonicznie.
kontakt@longstickers.pl
tel. 509869986

 

 

 

Wszelkie prawa autorskie do tekstu należą do Projektu Long Sticker. Umożliwiamy kopiowanie części lub całości treści - prosimy nie wykorzystywać w celach komercyjnych.
Wszelkie pytania proszę kierować po adres: slawekmiusic@gmail.com lub skorzystać z formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT.
Muzyka, wokal, opracowanie i wykonanie Sławomir Nalepa. Tekst: Dariusz Grzonka. Charakteryzacja: Kamila Kamelson.
Operator kamery: Dariusz Mikołajew.
Serdeczne podziękowania dla: Firmy GROT za udostępnienie planu zdjęciowego, firmie NIEBIESKIE MIGDAŁY za udostępnienie pomieszczeń dla potrzeb teledysku.
Tekst:
MIŁOŚĆ W ŁODZI
Zwr.1 Poprzez góry życia wspinałem się od lat Szukając miłości przebyłem drogi szmat Szukałem jej wszędzie gdzie mnie zawiódł los I pewnego dnia wreszcie odnalazłem ją Był taki czas że nie jeden raz szukałem miłości mej To tu to tam myślałem że ją mam Niedługo trwał ten stan Ref.2x Ja zakochałem się ja mam szczęście W Manu Pietrynie starym mieście Ja zakochałem się aż po uszy I ta melodia gra mi w duszy Ja zakochałem się ja mam szczęście W Manu Pietrynie starym mieście Ja zakochałem się aż po uszy I ta melodia gra mi w duszy Zwr.2 Mieszkam wreszcie w w wielkim mieście Czego chcieć od życia jeszcze Nie chcę Wam już więcej słodzić Sami sprawdżcie jak jest w Łodzi Nie żałuję nigdy wszystkich dawnych chwil I nie żal mi także przemierzonych mil Teraz patrząc w przyszłość doskonale wiem Że ta Łódzka miłość już nie skończy się ref.2x Ja zakochałem się ja mam szczęście W Manu Pietrynie starym mieście Ja zakochałem się aż po uszy I ta melodia gra mi w duszy Ja zakochałem się ja mam szczęście W Manu Pietrynie starym mieście Ja zakochałem się aż po uszy I ta melodia gra mi w duszy
Muzyka, wokal, opracowanie i wykonanie Sławomir Nalepa 
Tekst:
Wyspa Szczęścia
1.Pamiętam, gdy ujrzałem Ciebie pierwszy raz Twój uśmiech w mojej głowie cały czas Obiecałem Ci, że świat ten będzie zawsze nasz Zamieszkamy tam gdzie tysiąc dzikich plaż ref: Kochanie ! Pozwól mi dla siebie wszystkim być Ja i Ty będziemy w szczęściu żyć Czy Ty wiesz ja Twej miłości chcę To szczęście dziś spotkało mnie 2.Mieszkamy więc na jednej ze słonecznych plaż Co rano jestem z Tobą twarzą w twarz Tańczymy a muzyka cicho wokół gra Słońce,piasek,palmy nasza radość trwa! ref: Kochanie! Pozwól mi dla siebie wszystkim być Ja i Ty będziemy w szczęściu żyć Czy Ty wiesz ja Twej miłości chcę To szczęście dziś spotkało mnie refren powtórzenie............
Muzyka, wokal, opracowanie i wykonanie Sławomir Nalepa. Zdjęcia: Dariusz Mikołajew. Tekst:
EGZOTYCZNA MIŁOŚĆ
1.Gdy słońce świeci wyczuwam Ciebie i wiem Ty mnie też Jego promienie rażą blaskiem miłości i wtedy Ciebie chcę ref:Już teraz widzę w myślach swoje pragnienie z całego serca chciałbym przy nim trwać Przychodzisz do mnie niczym słońca promienie I tylko Tobie pragnę swe serce dać pow 2x 2.Gdy nocą gasną światła i już jest cicho ja nie mogę spać Marzeniem swoim latam daleko by częścią Ciebie się stać ref:Już teraz widzę w myślach swoje pragnienie z całego serca chciałbym przy nim trwać Przychodzisz do mnie niczym słońca promienie I tylko Tobie pragnę swe serce dać pow 2x przejście ref:Już teraz widzę w myślach swoje pragnienie z całego serca chciałbym przy nim trwać Przychodzisz do mnie niczym słońca promienie I tylko Tobie pragnę swe serce dać

Trzy propozycje w nurcie muzyki Disco

Muzyka, vwokal, opracowanie i wykonanie: Sławomir Nalepa

Muzyka, wokal, opracowanie i wykonanie Sławomir Nalepa. Zdjęcia: Dariusz Mikołajew

Muzyka, wokal, opracowanie i wykonanie: Sławomir Nalepa. Tekst: Dariusz Grzonka (Mr. Dario)